z peptydami VERISOL® i TENDERFORTE®

WOW KOLAGEN

  • Skóra/ Włosy/ Paznokcie/ Chrząstki/ Stawy
  • Formuła opatentowanych peptydów kolagenowych - aż 8000mg w jednej porcji
  • Doskonały skład - BEZ WYPEŁNIACZY

Kolagen powinnaś przyjmować systematycznie.

Co istotne, nie jest to produkt, który zadziała po tygodniu stosowania. Pierwsze efekty powinnaś widzieć już po miesiącu suplementacji, ale badania wskazują, że na efekty trzeba czasem poczekać od 3 – 6 miesięcy (jest to kwestia stanu wyjściowego).

Jedno opakowanie WOW KOLAGEN,  to jeden miesiąc suplementacji.

Suplement diety

WOW Kolagen

 297 g masa netto  

Witamina A pomaga zachować zdrową skórę. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, błony śluzowej, skóry, zębów, chrząstki, kości i dziąseł. Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i zdrową skórę. Kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników. Krzem zawarty w skrzypie polnym wywiera pozytywny wpływ na włosy, skórę oraz paznokcie.

  • Składniki: peptydy kolagenowe -Verisol, peptydy kolagenowe - Tendoforte, L-lizyna, metylosulfonylometan (MSM), siarczan glukozaminy, L-askorbinian magnezu (witamina C), ekstrakt ze skrzypu polnego DER 10:1 standaryzowany na zawartość krzemu: 7%, siarczan chondroityny, ekstrakt z owoców róży DER 4:1, D-pantotenian wapnia (kwas pantetonowy), kwas hialuronowy, ubichinol (Koenzym Q10), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, D-biotyna (biotyna), octan retinylu (witamina A).
  • Sposób użycia: zalecaną porcję proszku rozpuścić w płynie (wodzie, soku, jogurcie, smoothie) i spożyć w trakcie lub po posiłku.
  • Zalecana porcja dzienna: 9,9 g

Skład zalecanej porcji dziennej:

W porcji 9,9 g

% RWS

Peptydy kolagenowe - Verisol peptydy dedykowane 4000 mg -
Peptydy kolagenowe - Tendoforte peptydy dedykowane 4000 mg -
L-Lizyna 500 mg -
MSM 300 mg -
Glukozamina 87 mg -
Witamina C 188 mg 235 %
Ekstrakt ze skrzypu polnego, w tym krzem 150 mg, 10,5 mg -
Chondroityna 87 mg -
Ekstrakt z owoców róży 100 mg -
Kwas pantotenowy 91 mg 1591%
Kwas hialuronowy 100 mg -
Koenzym Q 10 50 mg -
Biotyna 2000 mcg 4000%
Witamina A 800 mcg 100%

WOW KOLAGEN

WOW KOLAGEN z peptydami VERISOL® i TENDERFORTE® 

Formuła WOW KOLAGEN została opracowana na bazie czystych i wolnych od alergenów aktywnych peptydów kolagenowych niemieckiej firmy Gelita, eksperta w dziedzinie kolagenu i peptydów kolagenowych. Peptydy te są bioaktywne, nie jest to mix jakichś, niewiadomego pochodzenia. peptydów kolagenowych, a konkretne, opatentowane peptydy “uszyte na miarę”, celujące w konkretne działanie w organizmie, co potwierdzono badaniami. Całość uzupełniona została o aktywne substancje, takie jak: koenzym Q 10, miedź, MSM/siarka organiczna/ witamina C, bioflawonoidy zawarte w owocach róży, biotynę, ekstrakt skrzypu/ źródło krzemu/, kwas hialuronowy. Dzięki synergii poszczególnych składników formuła wyróżnia się wysoką biodostępnością i skutecznością działania.

VERISOL® skóra/włosy/paznokcie + TENDERFORTE®/mocne ścięgna/więzadła
Specyficzne peptydy VERISOL® oraz TENDERFORTE® są rozpoznawane przez fibroblasty w warstwie skórnej, jako fragmenty kolagenu podobne do tych powstałych w wyniku działań katabolicznych. Rezultatem jest znacznie wyższa produkcja kolagenu skórnego i ogólnej macierzy pozakomórkowej, a w efekcie odbudowa tego, co jest tracone w wyniku starzenia się i wpływu środowiska. VERISOL® oraz TENDERFORTE® składają się ze specjalnych peptydów kolagenowych – ważnych składników dla utrzymania zdrowej skóry/włosów/paznokci oraz ścięgien i więzadeł. Podawane doustnie wpływają bezpośrednio od wewnątrz na metabolizm kolagenu w skórze.

Ciało typowego dorosłego człowieka składa się w 60-70% z wody. Białka są drugim najważniejszym składnikiem – na poziomie 20%. Spośród nich 35% to kolageny, które są̨ najważniejszym budulcem tkanki łącznej. Kolagen jest zatem BIAŁKIEM. Niestety, wraz z wiekiem, organizm produkuje go coraz mniej, co skutkuje widocznymi oznakami starzenia.


Kolagen jest surowcem, z którego wytwarzane są peptydy kolagenowe.

Peptydy kolagenowe są bioaktywne. Oznacza to, że po wchłonięciu do krwiobiegu mogą wpływać na aktywność komórek w organizmie na wiele sposobów. Na przykład peptydy kolagenowe mogą stymulować fibroblasty w skórze do wytwarzania większej ilości kwasu hialuronowego, który jest niezbędny do nawilżenia skóry. Bioaktywne peptydy kolagenowe mogą pomóc organizmowi w naprawie uszkodzonych tkanek. Mogą także zapewniać strukturalne wsparcie dla skóry, wzmacniać zdrowie włosów i pomagać w utrzymaniu prawidłowej gęstości kości. Różne badania naukowe wykazały, że peptydy kolagenowe mogą pomóc w poprawie zdrowia stawów, chroniąc chrząstkę przed degradacją i pomagają zmniejszyć stan zapalny wokół stawu. Ma to korzystny wpływ na osoby z chorobami stawów, ponieważ może wpłynąć na poprawę mobilności i zmniejszyć ból. Peptydy kolagenowe są stosowane przez sportowców, aby skrócić czas regeneracji po intensywnym treningu. Skład aminokwasowy peptydów kolagenowych odpowiada składowi kolagenu. Podstawową cechą jest wysokie stężenie glicyny, hydroksyproliny i hydroksylizyny, które występują tylko w kolagenie. Z wyjątkiem tryptofanu, obecne są w nich również wszystkie inne niezbędne aminokwasy. Stymulujący wpływ peptydów kolagenowych na wzrost komórek skóry, stawów i kości został wykazany w licznych badaniach naukowych.

Rola kolagenu w organizmie człowieka

WOW Retencja Wody

  • doskonały skład
  • bardzo mocne ekstrakty (wysokie DERy)
  • standaryzacja